Централен офис - 0899 834 649 ; Открит офис - 0876870555    vrjobs@abv.bg

Работни места

Намери своята нова работа

НАЧАЛНИК СКЛАД

Дата : 16.01.2020
Постоянна работа
Пълно работно време

"Центромет" АД - гр. Враца, търси амбициозен и отговорен професионалист за позицията: "Началник склад".

Центромет АД

Описание

Функции и задължения на "Началник склад":

- Организира,контролира и ръководи движението на стоково-материалните ценности в складовата база на предприятието;
- Приема и изписва стоково-материалните ценности в складовата база;
- Води документацията по приемането и изписването на стоково-материалните ценности;
- Разпределя стоково-материалните ценности по съответните складове;
- Организира и контролира товаро-разтоварната дейност в складовата база;
- Анализира данните за складовата наличност по видове;
- Следи за правилното съхраняване на стоково-материалните ценности;
- Участва в извършването на инвентаризации на складовата база.

Ние предлагаме:

- Професионална реализация в сериозна и стабилна производствена фирма;
- Отлично възнаграждение и бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
- Социални придобивки;
- Кариерно развитие в голяма холдингова структура;
- Възможност за самостоятелност и творчество в работата.

Ако смятате, че сте подходящ кандидат за позицията и желаете да кандидатствате, моля изпратете ни актуална автобиография. С одобрените кандидати ще бъде проведено интервю. Всички кандидатури ще се разглеждат строго конфиденциално и в съответствие с изискванията на GDPR.

Изисквания

  • Средно или висше икономическо образование;
  • Трудов опит – минимум 2 год. трудов стаж в сферата на материалната отчетност
    Компютърна грамотност /Word, Excel, Internet/;
  • Свидетелство за правоуправление на МПС, категория „В” е предимство.