Централен офис - 0899 834 649 ; Открит офис - 0876870555    vrjobs@abv.bg

Работни места

Намери своята нова работа

ОПЕРАТОР НА МЕТАЛОРЕЖЕЩИ МАШИНИ – със CNC управление

Дата : 25.02.2019
Постоянна работа
Пълно работно време

МАШИНЕН ОПЕРАТОР НА МЕТАЛОРЕЖЕЩИ МАШИНИ – със CNC управление

Центромет АД

Описание

"ГРУПА ТЕХНОЛОГИЯ НА МЕТАЛИТЕ – АНГЕЛ БАЛЕВСКИ ХОЛДИНГ” АД обединява водещи български завода в областта на машиностроенето. Холдингът има утвърдени клиенти сред най-големите индустриални концерни в Западна Европа.
За един от нашите заводи- Центромет АД- гр. Враца търсим амбициозен и отговорен професионалист за позицията: ОПЕРАТОР НА МЕТАЛОРЕЖЕЩИ МАШИНИ – със CNC управление.

Отговорности:

  • Качествена обработка на детайли с металорежещи машини;
  • Работи със средства за текуща поддръжка на оборудването и необходимите измервателни средства;
  • Периодично участва в обучения за повишаване на квалификацията;
  • Работа със средства за поддръжка и почистване;
  • Спазва дадените срокове и изискванията към изделията.

Ние предлагаме:

  • Професионална реализация в сериозна и стабилна производствена фирма;
  • Отлично възнаграждение и бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
  • Социални придобивки;
  • Кариерно развитие в голяма холдингова структура.

Моля, изпращайте CV, в което сте описали професионалните си опит и постижения . Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания

  • Средно техническо образование с подходяща специалност.
  • Професионален опит за работа с други металорежещи машини е предимство;
  • Умения за разчитане на чертежи и работа с измервателни средства;
  • Амбициозен, отговорен, с желание за обучение и развитие;
  • Отворен за динамична и разнообразна работа;
  • Познания за работа с инструментална екипировка за рязане на метали.

Квалификационни курсове

Квалификационни курсове, подходящи за тази позиция