Централен офис - 0899 834 649 ; Открит офис - 0876870555    vrjobs@abv.bg

Работни места

Намери своята нова работа

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ - на строителен обект в Германия.

Дата : 21.11.2019
Постоянна работа
Пълно работно време

Фирма “ ОПАЛ - 94 “ АД , търси да назначи ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ - на строителен обект в Германия. Ние Ви, предлагаме: дългосрочна заетост; добри условия на труд; коректно отношение и добро месечно възнаграждение.

ОПАЛ-94 АД

Описание

Функции и задължения, произтичащи от длъжността:

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ :

  • Запознаване детайлно с проектите на обекта / чертежи и друга строителна документация/;

  • Организиране, контролиране и ръководене на цялостната работа на обекта;

  • Контролира своевременното изпълнение на поставените задачи и срокове във всички фази на строителството;

  • Контролира качеството на изпълняваните СМР, и отговаря за съответствието им при изпълнение с одобрените проекти;

  • Координира работата на отделните специалисти и подизпълнители, и следи за качеството на изпълнените задачи;

  • Организира подготовката за започване на строително - монтажни работи в съответствие с плана и графиците на обекта, разяснява чертежите на бригадирите и работниците;

Изисквания

  • Опит като технически ръководител;
  • Владеене на немски език - ще се отчете с предимство!

* Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите, на подбора за тази длъжност.