Централен офис - 0899 834 649 ; Открит офис - 0894 368 812    vrjobs@abv.bg

Работни места

Намери своята нова работа

Техник, телекомуникации

Дата : 03.12.2019
Постоянна работа
Пълно работно време

"Михайлов ТВ" ООД, търси да назначи, амбициозен и млад служител за заемане на длъжността: "Техник, телекомуникации".

Кейбъл Ком Холдинг ООД

Клон "Михайлов ТВ" ООД
Далекосъобщения

Описание

Функции и задължения:

  • Изтегляне на телекомуникационни и оптични кабели;
  • Изграждане на оптични и/или медни мрежи;
  • Спазване на фирмените процедури и правилник за вътрешния трудов ред;
  • Отговарност за поверено оборудване, инструменти, лични предпазни средства.
  • Включване на нови абонати;
  • Извършване на настройки /според активираната клиентска услуга;
  • Диагностициране и отстраняване на аварии.

Изисквания

Нашите, изисквания за заемане на длъжността са:

  • Завършено средно образование /техническо - ще се зачита с предимство/;
  • Умения за работа в екип;
  • Отговорност, технически умения и сръчност;
  • Познания и опит на подобна позиция ще се зачитат за предимство.

Ние предлагаме:

- Постоянна заетост на трудов договор;

- Добро заплащане;

- Дълготраен професионален ангажимент;

- Динамична работна среда;

- Възможност за професионално развитие.

*Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите, на подбора за тази длъжност.

Придобита квалификация

  • Шофьорска книжка, категория "В" - лицето да е активен шофьор!

Квалификационни курсове

Квалификационни курсове, подходящи за тази позиция